O mně

O mně2020-06-30T23:44:58+02:00

Odborná péče

“Kvantové pole neodpovídá na to, co chceme; odpovídá na to, co jsme.”

Joe Dispenza, Zbavte se zvyku být sami sebou

K fyzikální terapii jsem se dostala v roce 2012, kdy se mi narodil syn s kombinovaným postižením a já začala hledat cesty, jak mu pomoci překonat jeho handicap, zlepšit jeho fyzické i mentální zdraví. V té době jsem již za sebou měla akademickou dráhu pedagoga a vědeckého pracovníka v oblasti aplikované fyzikální chemie i kariéru procesního inženýra chemických technologií.

Díky detailní znalosti fungování fyzikálních i chemických procesů na nejzákladnější úrovni jsem neměla problém porozumět léčebným systémům založených na klasickou medicínou často opomíjeném poznatku, že lidská mysl je hlavním hybatelem nejen tělesných procesů, ale i rozhodujícím faktorem celkové kvality života. Výsledky těchto metod u syna mě naprosto přesvědčily o jejich funkčnosti a přínosu, takže jsem se začala o to více vzdělávat a posléze své znalosti předávat dál.

Ačkoliv používané diagnostické a terapeutické přístupy se mohou na první pohled jevit velmi rozdílně, všechny je spojuje celostní přístup k člověku na úrovni fyzické, mentální i emoční, vnímání širších souvislostí konkrétního problému a snaha o nalezení a odstranění jeho příčiny, a nikoliv následku.

Bude mi ctí, pokud mi bude umožněno pomoci i Vám.

Dosažené odborné vzdělání

 • Fyzikální chemie – doktorské studium (oblasti zájmu: studium tepelných vlastností materiálů, fraktální analýza, chaos v chemii), VUT v Brně, 2011
 • Fyzikální a spotřební chemie – magisterské studium, VUT v Brně, 2004

Absolvované kurzy

 • Certifikovaný kurz Access tělesný proces pro léčení psychických poruch a potíží, hluboce regenerační pro centrální nervovou soustavu, Brno, 2020
 • Certifikovaný kurz Access tělesný proces ovlivňující vlastní elektromagnetické pole, čímž dochází ke změnám myšlení, postojů, uvolňování napětí a životním změnám, Brno, 2020
 • Certifikovaný kurz Access tělesný proces vedoucí k obnovení vlastního potenciálu a jeho manifestace, Brno, 2020
 • Certifikovaný kurz Access tělesný proces na podporu plodnosti a tvořivosti ve všech oblastech, Brno, 2020
 • Certifikovaný kurz Access tělesný proces pro léčení návyků a závislostí, Brno, 2019
 • Certifikovaný kurz Access tělesný proces pro obnovení proudění lymfy a endokrinních žláz, Brno, 2019
 • Certifikovaný kurz Access Energetic Facelift, Brno, 2019

 • Certifikovaný kurz Access Bars, Brno, 2018

 • Kurz Duševní příčiny chorob a jak na ně, Kouty nad Desnou, 2018
 • Kurz Harmonizační metody Su jok, Kouty nad Desnou, 2017

 • Certifikovaný kurz Kraniosakrální terapie, Brno, 2017

 • Certifikovaný kurz léčebných technik LTVJ, Kouty nad Desnou, 2017

 • Letní škola termické analýzy a kalorimetrie, Bratislava, 2005

S čím Vám mohu pomoci

Pokud přijmeme předpoklad, že nemoc je výsledkem nerovnováhy na tělesné, mentální a emoční úrovni, není podstatné, jaký konkrétní typ obtíží se u Vás nyní projevuje. Nabízené terapie a léčebné techniky jsou vhodné pro každého od malých dětí po seniory.

Články

Nástroji Su jok snadno ke zdraví

Léčba stimulací rukou a nohou je v dnešní době považována za jednu z nejlepších známých svépomocných metod. Jedná se o univerzální diagnostický a bezlékový léčebný systém. Zmírňuje bolest, je první pomocí při akutních onemocněních, úrazech, funkčních poruchách v těle, vyvádí z chronických onemocnění.

“Psycholog Gerd Gigerenzer má jednoduchou heuristiku. Nikdy se doktora neptejte, co máte dělat. Zeptejte se, co by dělal na Vašem místě on. Rozdíl odpovědí Vás překvapí.”
Nassim N. Taleb, Antifragilita

ABOUT US

Vestibulum nec velit ante. Praesent dignissim interdum est, in lacinia elit pretium nec. Aliquam erat volutpat. Fusce laoreet mi leo. Vestibulum nec velit ante. Praesent dignissim interdum est, in lacinia elit pretium nec. Aliquam erat volutpat. Fusce laoreet mi leo.

Recent Works